Відображаються усі з 13 результатів

Дитячий торт в стилі Гаррі Поттер

950.001,000.00
Дитячий торт із фігурками з мастики ручної ліпки. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування фігурок ручної ліпки. Фігурки прораховуються окремо в залежності від їх кількості та ваги. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Мінімальна вага для торта з таким оформленням – 2 кг.

Дитячий торт Сафарі

950.001,000.00
Дитячий торт із фігурками з мастики ручної ліпки. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування фігурок ручної ліпки. Прораховуються окремо в залежності від кількості та ваги. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Мінімальна вага для торта з таким оформленням – 2 кг.

Дитячий торт Слоник

950.001,000.00
Дитячий торт із фігурками з мастики ручної ліпки. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування фігурок ручної ліпки. Прораховуються окремо в залежності від кількості та ваги. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Мінімальна вага для торта з таким оформленням – 2 кг.

Дитячий торт Левеня

950.001,000.00
Дитячий торт з Левеням. Фігурки всі з мастики ручної роботи. Торт можна зробити під мастикою або кремом, на вибір. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг може змінюватися залежно від обраної начинки. Фігурки з мастики на фото прораховуються окремо, і не входять до вартості торта. Вага фігурок може бути різною, за запитом. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати.

Дитячий торт Вінні Пух і його друзі

950.001,000.00
Дитячий торт з героями мультфільму Вінні Пух. Фігурки всі з мастики ручної роботи. Торт можна зробити під мастикою або кремом, на вибір. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг може змінюватися залежно від обраної начинки. Фігурки на фото прораховуються окремо, і не входять до вартості торта. Вага фігурок може бути різною, за запитом. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати.

Дитячий торт Щенячий патруль

950.001,000.00
Дитячий торт в стилі Щенячий патруль із фігурками з мастики ручної роботи. Торт можна зробити під мастикою або кремом, на вибір. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг може змінюватися залежно від обраної начинки. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. Фігурки на фото вагою 600 грамів. Кількість фігурок може бути будь-якою, на вибір. Вартість ручного ліплення за 100 грам – 350 грн.

Дитячий торт Леді Баг

950.001,000.00
Дитячий торт в стилі Леді Баг, з фігуркою з мастики ручної роботи, і шоколадним декором. Торт можна зробити під мастикою, шоколадним велюром, або кремом, на вибір. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг може змінюватися залежно від обраної начинки. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. Фігурка на фото вагою 230 грамів, вартість 100 грамів ручної ліпки – 350 грн.

Дитячий торт для дівчинки з єдинорогом

950.001,000.00
Дитячий торт під кремом із квітами з мастики та фігуркою єдинорога з мастики. Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. У вартість торта не входить фігурка з мастики, прораховується окремо, в залежності від ваги фігурки. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.

Дитячий торт на День народження з ведмедиком

850.001,000.00
Дитячий торт під кремом або мастикою (на вибір), з декором із шоколадних кульок, квітів і ведмедики з мастики. Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. У вартість торта не входить фігурка з мастики, прораховується окремо, в залежності від ваги фігурки. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.

Дитячий торт для дівчинки з оленям

950.001,000.00
Дитячий торт під кремом, або мастикою (на вибір), з квітами і фігуркою з мастики. Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. У вартість торта не входить фігурка з мастики, прораховується окремо, в залежності від ваги фігурки. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.

Дитячий торт Вінні Пух

950.001,000.00
Дитячий торт під кремом або мастикою (на вибір), з героями мультфільму "Вінні Пух" і декором з льодяників на паличці. Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. У вартість торта не входять фігурки з мастики, прораховуються окремо, в залежності від ваги фігурок. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.

Дитячий торт “Єдиноріг-ласун”

950.001,000.00
Дитячий торт під кремом або мастикою (на вибір), з фігуркою з мастики ручного ліплення, і квітами з мастики. Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. У вартість торта не входить фігурка з мастики, прораховується окремо, в залежності від ваги фігурки. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.

Дитячий торт Малишарики

950.001,000.00
Дитячий торт під кремом або мастикою (на вибір), з героями мультфільму "Малишарики". Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. Фігурки – з мастики. У вартість торта не входять, прораховуються окремо, в залежності від ваги фігурок. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.