ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-ПТ 8:00 20:00
СБ, НД 9:00 20:00
Замовити дзвінок

Угода користувача

  1. Умови використання сайту https://kalina.ua/

1.1. Ця угода користувача (іменована надалі Угода) є публічною офертою умов по користуванню веб-сайтом https://kalina.ua/ (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті згідно з чинним законодавством України.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка здійснила доступ до Сайту, та досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3.  До моменту реєстрації на Сайті Користувач зобов’язаний ознайомитися з текстом цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинене.

1.4. Адміністрація сайту в односторонньому порядку має право змінити або доповнити цю Угоду без будь-якого спеціального повідомлення. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права і обов’язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними розділами:

- Порядок використання Сайту.

- Політика конфіденційності.

- Обмеження відповідальності Адміністрації сайту.

- Порядок дії Угоди.

- Доставка, оплата і повернення товару.

- Реквізити.

  1. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт https://kalina.ua/ надає Вам змогу переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації з цього сайту на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті і оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Адміністрація сайту https://kalina.ua/ залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш номер телефону чи електронну пошту, зазначені в замовленні. При відмові від розсилки ваші номер телефону чи електронна адреса будуть виключені з такої розсилки.

2.3. Ви маєте право звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями по поліпшенню роботи, або з іншою інформацією. При цьому, ви несете повну відповідальність за зверненні у разі, якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права третіх осіб, вказує на дискримінацію людей за якою-небудь ознакою, а також містить зневагу або іншим чином порушує чинне законодавство України.

  1. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання персональної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України “Про захист персональних даних” і політики Адміністрації сайту про захист персональних даних. Також, Користувач надає свою згоду на те, що Адміністрація сайту має право збирати, використовувати, передавати, обробляти персональну інформацію Користувача, що розміщена Користувачем у його аккаунті з метою надання відповідних послуг. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті https://kalina.ua/, включаючи доставку Товару.

3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно і виключно у тому разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачеві.

3.3. Адміністрація сайту обробляє як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адреса і електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформацію про з’єднання і системну інформацію.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет персональних даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, не підконтрольних Адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, нанесені Користувачу таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використати будь-яку зібрану через інтернет-сайт https://kalina.ua/ інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (по запитах), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

  1. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе відповідальності за технічні, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає усі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на Сайті.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється. Адміністрація сайту не несе відповідальності за використання Користувачем застарілої інформації з Сайту.

4.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. В той же час, Адміністрація сайту вживає усі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб відносно Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на сайті https://kalina.ua/.

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача та збитки, які можуть виникнути у Користувача у зв’язку з цим.

4.7. При виникненні проблем у використанні сайту https://kalina.ua/ чи незгоди з конкретними розділами цієї Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, просимо Вас звертатись до Адміністрації Сайту https://kalina.ua/ для усунення Адміністрацією Сайту таких проблем, обмеження і запобігання поширенню на Сайті неправдивої та недостовірної інформації, а також, при необхідності, обмеження або припинення надання своїх послуг Користувачу, що умисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

4.8. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та здійснювати технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють на думку Адміністрація сайту проблеми у використанні Сайту іншим Користувачам та порушують вимоги Угоди.

  1. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором публічної оферти. Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди чи викласти її у новій редакції. Зміни умов Угоди чи її нова редакція набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Адміністрацією Сайту упродовж усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі майнові та авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго у рамках Угоди і законодавства України про право інтелектуальної власності.

5.4. Усі торгові марки і назви, на які даються посилання  на Сайті, є об’єктами інтелектуальної власності та заборонені до поширення без згоди їх власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл наданий Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Текст цієї Угоди регулюється і тлумачиться відповідно до діючого законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають регулюванню відповідно до законодавства України.

  1. Доставка, оплата і повернення

6.1. Вартість доставки, способи оплати замовлень і процедура оформлення замовлення вказані в розділі “Доставка” за адресою: https://kalina.ua/dostavka-i-oplata. Оформляючи замовлення, Покупець погоджується, що сповіщений і згоден з оплатою вартості Товарів і їх доставки.

6.2. Оплата має бути зроблена не пізніше за момент прийому Товару Покупцем шляхом готівкового чи безготівкового розрахунку або банківською картою.

6.3. У разі отримання Товару і його оплати, Покупець зобов’язаний, при необхідності, розписатися в супровідних документах.

6.4. Покупець зобов’язаний сплатити вартість Товарів, а також вартість доставки в сумі, пред’явленій на момент оплати.

6.5. Для повернення грошових коштів Покупцеві, що здійснив розрахунок у безготівковій формі, необхідно заповнити заяву про повернення грошових коштів і відправити його Продавцеві.

6.6. Повернення грошових коштів здійснюється в терміни передбачені правилами банку Продавця.

  1. Реквізити:

ФОП Бродська Дар’я Валеріївна
м. Київ, вул. Князів Острозьких , 29а
Телефон: (044) 344-71-60
Мобільний: (067) 316-68-26
E-mail: kdkalyna@gmail.com