Відображаються усі з 11 результатів

Весільний торт з квітами ручної роботи

13,000.00 шт
Весільний торт чотири яруси з квітами з цукрової пасти. • Мінімальна вага торта у такому оформленні – 6кг кг без урахування декору. Всі деталі на торті - ручне ліплення кондитера із цукрової пасти. • Ціна вказана за цілий торт з урахуванням оформлення та квітів ручного ліплення. • Така вага тортика ідеально підійде для компанії із 40 осіб. Вага квітів ручного ліплення на торті приблизно 2 кг. За запитом кількість деталей на торті можна зменшити, і загальна вартість торта, відповідно, зменшиться. • Начинку можна вибрати будь-яку з розділу Торти на замовлення. • До торта можна додати напис, свічки та феєрверки.

Двоярусний торт з квітами ручної роботи

4,950.00 шт
Торт для дівчини на день народження з квітами з цукрової пасти. • Мінімальна вага торта в такому оформленні – 2,5 кг без урахування декору. Всі деталі на торті - ручне ліплення кондитера із цукрової пасти. • Ціна вказана за цілий торт з урахуванням оформлення та квітів ручного ліплення. • Така вага тортика ідеально підійде для компанії з 15-17 чоловік. Вага квітів ручного ліплення на торті приблизно 700 грам. За запитом кількість деталей на торті можна зменшити, і загальна вартість торта, відповідно, зменшиться. • Начинку можна вибрати будь-яку з розділу Торти на замовлення. • До торта можна додати напис, свічки та феєрверки.

Весільний торт із живими квітами

1,200.00 кг
Весільний торт під крем-чізом із живими квітами. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування оформлення живими квітами. Квіти прораховуються окремо в залежності від обсягу. Начинка може бути будь-якою з розділу Торти на замовлення. Мінімальна вага торта для такого оформлення – 4 кг.

Торт під крем-чізом із живими квітами

1,200.00 кг
Торт під крем-чізом лавандового кольору з живими квітами. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування квіткового оформлення. Вартість оформлення прораховується окремо в залежності від обраних квітів та їх кількості. Мінімальна вага торта для такого оформлення – 2 кг.

Весільний торт №1-1

1,200.00 кг
Весільний торт під мастикою, може бути оформлений живими квітами або з мастики. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення.

Весільний торт №1-2

1,200.00 кг
Весільний торт під мастикою або крем-чізом, на вибір, оформлений квітами з мастики ручної роботи. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення.

Весільний торт №1-3

1,200.00 кг
Весільний торт під мастикою, оформлений квітами з мастики ручної роботи. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення.

Весільний торт №1

1,200.00 кг
Весільний торт під кремом, оформлений живими квітами. Начинку можна обрати в Розділі Торти на замовлення.

Весільний торт №2

1,200.00 кг
Весільний торт під мастикою з декором з харчового срібла, квіти – ручне ліплення з мастики. Вибрати начинку до торта можна в розділі Торти на замовлення.

Весільний торт №3

1,200.00 кг
Весільний торт під кремом в ягідно-квітковому оформленні. Обрати начинку до торту можна в розділі Готові торти.

Весільний торт №6

1,200.00 кг
Весільний торт під мастикою з марципановим ліпленням. Начинку можна обрати в Розділі Готові торти.