Показано 1–18 із 21

Торт для чоловіка з шоколадним декором

1,100.00
Торт на день народження під кремом, з шоколадним декором. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Мінімальна вага торта в такому оформленні – 1,7 кг.

Торт на день народження у квітковому оформленні

1,100.00
Торт на день народження під кремом, у квітковому оформленні. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Мінімальна вага торта в такому оформленні – 1,7 кг.

Торт для чоловіка у ягідному оформленні.

1,100.00
Торт на день народження під кремом у ягідному оформленні. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Мінімальна вага торта в такому оформленні – 1,7 кг.

Торт на День народження з квітами з мастики

950.00
Торт під мастикою з ручним ліпленням Начинку можна обрати в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження 2-ярусний з квітами із мастики

950.00
Торт під мастикою з ручним ліпленням із мастики. Начинку можна обрати в Розділі Торти на замовлення.

Торт на День народження 2-ярусний з ягодами

950.00
Торт під кремом в ягідному оформленні. Начинку можна обрати в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження з ягідною жеодою

950.00
Торт під мастикою з ягідною жеодою. Начинку можна обрати в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт під крем-чізом із живими квітами

950.001,000.00
Торт під крем-чізом лавандового кольору з живими квітами. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування квіткового оформлення. Вартість оформлення прораховується окремо в залежності від обраних квітів та їх кількості. Мінімальна вага торта для такого оформлення – 2 кг.

Торт на День народження з лебедем

950.001,000.00
Торт може бути під крем-чізом або мастикою, на вибір. Декор – лебідь ручної роботи з мастики, харчове золото, метелики з мастики, шоколадний декор. Мінімальна вага такого торта – 2,5 кг. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Лебідь з мастики прораховується окремо, в залежності від ваги й об'єму, і не входить у вартість торта.

Торт на День народження з квітково-шоколадним декором

950.001,000.00
Торт може бути під кремом, крем-чізом або мастикою, на вибір. Декор – живі квіти та шоколадні кульки. Мінімальна вага такого торта – 2,5 кг. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт із квітами з мастики

950.00
Торт із квітами з мастики під яскравою глазур'ю. Начинка може бути будь-яка мусова з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Квіти з мастики ручної роботи прораховуються окремо, в залежності від складності та обсягу, і не входять до вартості торта.

Мусовий торт Тіффані

1,000.00
Торт кольору тіффані з декором із їстівних квітів і шоколадним декором. Можлива будь-яка мусова начинка з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження з квітами з мастики

950.00
Торт під яскравою глазур'ю із квітами ручної роботи з мастики. Квіти ручної роботи не входять у вартість, прораховуються окремо залежно від обсягу та кількості. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження в квітково-ягідному оформленні

1,000.00
Торт з декором із живих квітів і полуниці під шоколадним велюром і глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Мусовий торт на День народження

1,000.00
Торт з великою жовтою квіткою з шоколадного декору під яскраво червоною глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження чоловікові №3

950.001,000.00
Торт під шоколадним велюром, з шоколадним декором. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Ціна за кг торта може змінюватися в залежності від обраної начинки. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. На торті можна зробити напис.

Торт на День народження з квітами з мастики

950.001,000.00
Торт з квітами з мастики ручного ліплення. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг торта може змінюватися в залежності від обраної начинки. Квіти з мастики – ручне ліплення, прораховуються окремо, в залежності від обсягу та кількості. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати.

Торт на День народження чоловікові №1

1,000.00
Торт під дзеркальною глазур'ю, з декором із шоколадних кульок різного діаметру, ягід, і макаронс. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. На торті можна зробити напис.