Відображаються усі з 11 результатів

Торт на день рождения в цветочном оформлении

1,100.00 кг
Торт на день рождение под кремом, в цветочном оформлении. Начинку можно выбрать любую в Разделе Торты на заказ. Цена указана за 1 кг торта. Минимальный вес торта в таком оформлении - 1,7кг.

Торт під крем-чізом із живими квітами

950.001,000.00
Торт під крем-чізом лавандового кольору з живими квітами. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування квіткового оформлення. Вартість оформлення прораховується окремо в залежності від обраних квітів та їх кількості. Мінімальна вага торта для такого оформлення – 2 кг.

Торт на День народження з лебедем

950.001,000.00
Торт може бути під крем-чізом або мастикою, на вибір. Декор – лебідь ручної роботи з мастики, харчове золото, метелики з мастики, шоколадний декор. Мінімальна вага такого торта – 2,5 кг. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Лебідь з мастики прораховується окремо, в залежності від ваги й об'єму, і не входить у вартість торта.

Торт на День народження з квітково-шоколадним декором

950.001,000.00
Торт може бути під кремом, крем-чізом або мастикою, на вибір. Декор – живі квіти та шоколадні кульки. Мінімальна вага такого торта – 2,5 кг. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Мусовий торт Тіффані

1,000.00
Торт кольору тіффані з декором із їстівних квітів і шоколадним декором. Можлива будь-яка мусова начинка з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження з квітами з мастики

950.00
Торт під яскравою глазур'ю з квітами з марципанів. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження в квітково-ягідному оформленні

1,000.00
Торт з декором із живих квітів і полуниці під шоколадним велюром і глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Мусовий торт на День народження

1,000.00
Торт з великою жовтою квіткою з шоколадного декору під яскраво червоною глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження з квітами з мастики

950.001,000.00
Торт з квітами з мастики ручного ліплення. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг торта може змінюватися в залежності від обраної начинки. Квіти з мастики – ручне ліплення, прораховуються окремо, в залежності від обсягу та кількості. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати.

Торт на День народження №1

950.001,000.00
Торт під кремом, з декором із шоколадних кульок, макаронс і безе. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта.

Торт на День народження з живими квітами та потьоками глазурі

850.00
Торт під кремом з потьоками глазурі в ніжному квітковому оформленні та декор з макаронс. Начинку можна обрати в Розділі Готові торти. Ціна вказана за 1 кг торта.