Відображаються усі з 13 результатів

Двоярусний торт з квітами ручної роботи

4,950.00 шт
Торт для дівчини на день народження з квітами з цукрової пасти. • Мінімальна вага торта в такому оформленні – 2,5 кг без урахування декору. Всі деталі на торті - ручне ліплення кондитера із цукрової пасти. • Ціна вказана за цілий торт з урахуванням оформлення та квітів ручного ліплення. • Така вага тортика ідеально підійде для компанії з 15-17 чоловік. Вага квітів ручного ліплення на торті приблизно 700 грам. За запитом кількість деталей на торті можна зменшити, і загальна вартість торта, відповідно, зменшиться. • Начинку можна вибрати будь-яку з розділу Торти на замовлення. • До торта можна додати напис, свічки та феєрверки.

Торт на день народження для дівчини

5,150.00 шт
Торт для дівчини на день народження з квітами з цукрової пасти. • Мінімальна вага торта в такому оформленні – 2 кг без урахування декору. Всі деталі на торті - ручне ліплення кондитера із цукрової пасти. • Ціна вказана за цілий торт з урахуванням оформлення та квітів ручного ліплення. • Така вага тортика ідеально підійде для компанії з 12-14 чоловік. Вага квітів ручного ліплення на торті приблизно 900 грам. За запитом, кількість деталей на торті може бути меншою, і загальна вартість торта відповідно зменшиться. • Начинку можна вибрати будь-яку з розділу Торти на замовлення. • До торта можна додати напис, свічки та феєрверки.

Торт на день народження у квітковому оформленні

1,200.00 кг
Торт на день народження під кремом, у квітковому оформленні. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Мінімальна вага торта в такому оформленні – 1,7 кг.

Торт під крем-чізом із живими квітами

1,200.00 кг
Торт під крем-чізом лавандового кольору з живими квітами. Ціна вказана за 1 кг торта без урахування квіткового оформлення. Вартість оформлення прораховується окремо в залежності від обраних квітів та їх кількості. Мінімальна вага торта для такого оформлення – 2 кг.

Торт на День народження з лебедем

1,200.00 кг
Торт може бути під крем-чізом або мастикою, на вибір. Декор – лебідь ручної роботи з мастики, харчове золото, метелики з мастики, шоколадний декор. Мінімальна вага такого торта – 2,5 кг. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Лебідь з мастики прораховується окремо, в залежності від ваги й об'єму, і не входить у вартість торта.

Торт на День народження з квітково-шоколадним декором

1,200.00 кг
Торт може бути під кремом, крем-чізом або мастикою, на вибір. Декор – живі квіти та шоколадні кульки. Мінімальна вага такого торта – 2,5 кг. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Мусовий торт Тіффані

1,200.00 кг
Торт кольору тіффані з декором із їстівних квітів і шоколадним декором. Можлива будь-яка мусова начинка з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження з квітами з мастики

1,200.00 кг
Торт під яскравою глазур'ю із квітами ручної роботи з мастики. Квіти ручної роботи не входять у вартість, прораховуються окремо залежно від обсягу та кількості. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження в квітково-ягідному оформленні

1,200.00 кг
Торт з декором із живих квітів і полуниці під шоколадним велюром і глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Мусовий торт на День народження

1,200.00 кг
Торт з великою жовтою квіткою з шоколадного декору під яскраво червоною глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт на День народження з квітами з мастики

1,200.00 кг
Торт з квітами з мастики ручного ліплення. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. Ціна за кг торта може змінюватися в залежності від обраної начинки. Квіти з мастики – ручне ліплення, прораховуються окремо, в залежності від обсягу та кількості. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати.

Торт на День народження №1

1,200.00 кг
Торт під кремом, з декором із шоколадних кульок, макаронс і безе. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта.

Торт на День народження з живими квітами та потьоками глазурі

1,200.00 кг
Торт під кремом з потьоками глазурі в ніжному квітковому оформленні та декор з макаронс. Начинку можна обрати в Розділі Готові торти. Ціна вказана за 1 кг торта.