Відображаються усі з 5 результатів

Торт для мужчины с шоколадным декором

1,100.00 кг
Торт на день рождение под кремом, с шоколадным декором. Начинку можно выбрать любую в Разделе Торты на заказ. Цена указана за 1 кг торта. Минимальный вес торта в таком оформлении - 1,7кг.

Торт для мужчины в ягодном оформлении

1,100.00 кг
Торт на день рождение под кремом, в ягодном оформлении. Начинку можно выбрать любую в Разделе Торты на заказ. Цена указана за 1 кг торта. Минимальный вес торта в таком оформлении - 1,7кг.

Торт на День народження чоловікові №3

950.001,000.00
Торт під шоколадним велюром, з шоколадним декором. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Ціна за кг торта може змінюватися в залежності від обраної начинки. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. На торті можна зробити напис.

Торт на День народження чоловікові №1

1,000.00
Торт під дзеркальною глазур'ю, з декором із шоколадних кульок різного діаметру, ягід, і макаронс. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. На торті можна зробити напис.

Торт на День народження чоловікові №2

1,000.00
Торт під дзеркальною глазур'ю, з декором із шоколадних кульок різного діаметру. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. На торті можна зробити напис.