Відображаються усі з 5 результатів

Торт для чоловіка з шоколадним декором

1,200.00 кг
Торт на день народження під кремом, з шоколадним декором. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Мінімальна вага торта в такому оформленні – 1,7 кг.

Торт для чоловіка у ягідному оформленні.

1,200.00 кг
Торт на день народження під кремом у ягідному оформленні. Начинку можна обрати будь-яку в Розділі Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Мінімальна вага торта в такому оформленні – 1,7 кг.

Торт на День народження чоловікові №3

1,200.00 кг
Торт під шоколадним велюром, з шоколадним декором. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта. Ціна за кг торта може змінюватися в залежності від обраної начинки. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. На торті можна зробити напис.

Торт на День народження чоловікові №1

1,200.00 кг
Торт під дзеркальною глазур'ю, з декором із шоколадних кульок різного діаметру, ягід, і макаронс. Начинка може бути будь-яка мусова з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. На торті можна зробити напис.

Торт на День народження чоловікові №2

1,200.00 кг
Торт під дзеркальною глазур'ю, з декором із шоколадних кульок різного діаметру. Начинка може бути будь-яка мусова з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за один кілограм торта. На торті можна зробити напис.