Відображаються усі з 7 результатів

Штолен

470.00
Здобний кекс з великою кількістю прянощів, родзинок, горіхів, цукатів і марципановою начинкою в середині. Покритий цукровою пудрою та декором з розмарину, сушених апельсин та кориці. Вага – 600 грам.

Товар Тест

100.00
Короткий опис тест

Набір десертів Кавове зерно

210.00
Кавово-карамельний мус, кремю з Бейлісом і кавове кремю. Вага одного десерту – 90 грамів.

Великий набір солодощів

725.00
Великий набір солодощів: — Чізкейк; — Наполеон; — Ягідні тарти 2шт.; — Еклери 2шт. (ванільний і солона карамель); — Профітролі з ванільним кремом 4 шт.

Набір “Класика”

425.00
Набір класичних десертів: - Київський; - Шоколадний медовик; - Вафельний зі згущеним молоком; - Морквяний.

Набір муссових десертів Гіннес-Полуниця-Горішок-Міртілло

390.00
Набір мусових десертів (4 шт.): - Десерт Полуниця-Базилік: На цукровому сабле ніжний мус на основі білого шоколаду, в середині – полунично-базилікове кулі зі шматочками свіжої полуниці. Покрито шоколадним білим велюром, декор – червоний міні-трюфель. Вага — 100 грамів. - Десерт Міртілло: На основі шоколадного сабле, чорничний мус з молочного шоколаду, в середині – карамельне крем з корицею і Бейлісом, хрумкий прошарок із роялтінових чіпсів з молочним і чорним шоколадом, чорничне пюре з маринованою чорницею в фруктовому лікері, вкрите шоколадним велюром, декор з чорного шоколаду. Вага — 115 грамів. - Десерт Горішок: На основі шоколадного сабле фундучний мус, в середині бісквітно-горіховий прошарок зі збитою карамеллю в шкаралупі з молочного шоколаду, покритий золотим кандурином, з шоколадними пелюстками. Вага — 120 грамів. -Десерт Гіннес: Вершковий мус на основі темного пива Гіннес, всередині манго-маракуйя на підкладці Брауні з чорного шоколаду. Вага — 110 грамів.

Набір мусових десертів Троянда та Полуниця-Базилік

210.00
Набір мусових десертів (2 шт.): - Десерт Троянда: На основі ніжного сабле, повітряний мус зі смаком і ароматом троянди, в середині – освіжаючий компоте лічі-полуниця, покритий велюром, з крапельками цукрової роси. Вага — 100 грамів. - Десерт Полуниця-Базилік: На цукровому сабле ніжний мус на основі білого шоколаду, в середині – є полунично-базилікове кулі зі шматочками свіжої полуниці. Покрито шоколадним білим велюром, декор – червоний міні-трюфель. Вага — 100 грамів.