Показано 1–18 із 27

Шоколадні санчата

250.00
Шоколадні санчата в молочному, чорному, або білому шоколаді. Всі шоколадні композиції зроблені з французького шоколаду марки DGF.

Різдвяний кекс

650.00
Бісквітний рулет з прошарком шоколадного ганаша, ванільним мусом, і малиновим конфі в середині.

Новорічні пряники

650.00
Пряники медові або імбирні, розпис – ручна робота кондитера, придбати можна поштучно або в упаковці на декілька шт.

Коробка цукерок асорті

360.00
Набір цукерок асорті 9 шт. у подарунковій упаковці, кожна в індивідуальній обгортці. Цукерки ручної роботи з італійського шоколаду.

Коробка макаронс у новорічному оформленні

210.00
Набір макаронс асорті смаків у коробці на 6 шт. в новорічному оформленні.

Печиво асорті смаків у новорічній коробці

280.00
Набір печива асорті смаків у подарунковій упаковці. Смаки можна обрати в Розділі Печиво.

Печиво новорічне

450.00
Набір печива асорті смаків у подарунковій упаковці. Смаки можна обрати в Розділі Печиво.

Еклери в новорічному оформленні

420.00
Набір еклерів з 6 шт. в новорічному оформленні зі смаком ванілі та шоколаду.

Десерт Гіннес у новорічному оформленні

90.00
Мусовий десерт в новорічному оформленні. Вершковий мус на основі темного пива Гіннес, всередині манго-маракуйя на підкладці брауні з чорного шоколаду. Вага — 110 грамів.

Десерт Малина-Білий шоколад в новорічному оформленні

90.00
Мусовий десерт Малина-Білий шоколад в новорічному оформленні. Основа – цукрове сабле, мус на білому шоколаді та малинове компоте в середині. Вага десерту – 100 грамів.

Десерт Міртілло в новорічному оформленні

90.00
Мусовий десерт в новорічному оформленні. На основі шоколадного сабле, чорничний мус з молочного шоколаду, в середині – карамельне кремю з корицею та бейлісом, хрумкий прошарок з роялтінових чіпсів з молочним і чорним шоколадом, чорничне пюре з маринованою чорницею в фруктовому лікері, вкрите шоколадним велюром, декор із чорного шоколаду. Вага — 115 грамів.

Набір мусових десертів у новорічному оформленні

390.00
Набір мусових десертів у новорічному оформленні: - Гіннес (Вершковий мус на основі темного пива Гіннес, всередині манго-маракуйя на підкладці Брауні з чорного шоколаду). Вага – 110 грамів. - Міртілло (На основі шоколадного сабле, чорничний мус з молочного шоколаду, в середині – карамельне кремю з корицею і Бейлісом, хрумкий прошарок з роялтінових чіпсів з молочним і чорним шоколадом, чорничне пюре з маринованою чорницею в фруктовому лікері, вкрите шоколадним велюром, декор з чорного шоколаду). Вага – 115 грамів. - Малина-Білий шоколад (Основа – цукрове сабле, мус на білому шоколаді та малинове компоте в середині). Вага – 100 грамів. Загальна вага набору – 440 грамів.

Торт Медове кільце

650.00
Новорічний торт на основі медових коржів і сирного вершково-заварного крему на основі білого шоколаду та Маскарпоне.

Бісквітний торт у новорічному стилі

800.00
Бісквітний торт з фруктами та ягодами в новорічному стилі. Мусовий торт з декором у новорічному стилі Ціна вказана за 1 кг торта. Начинку можна обрати в Розділі Готові торти. Замовлення приймаються за 3-5 днів до необхідної дати.

Торт у новорічному стилі

800.00
Торт з шоколадними кулями у новорічному стилі Ціна вказана за 1 кг торта. Начинку можна обрати в Розділі Готові торти. Замовлення приймаються за 3-5 днів до необхідної дати.

Мусовий торт у новорічному стилі

800.00
Мусовий торт з декором у новорічному стилі Ціна вказана за 1 кг торта. Начинку можна обрати в Розділі Готові торти. Замовлення приймаються за 3-5 днів до необхідної дати.

Штолен

390.00
Здобний кекс з великою кількістю прянощів, родзинок, горіхів, цукатів і марципановою начинкою в середині. Покритий цукровою пудрою. Вага – 600 грамів.

Шоколадна ялинка

425.00
Шоколадна ялинка, ручна робота, з італійського шоколаду, в подарунковій прозорій упаковці. Вага ялинки – 250 грамів.