Відображаються усі з 16 результатів

Штолен

470.00
Здобний кекс з великою кількістю прянощів, родзинок, горіхів, цукатів і марципановою начинкою в середині. Покритий цукровою пудрою та декором з розмарину, сушених апельсин та кориці. Вага – 600 грам.

Набір рогалики-печиво

320.00
Подарунковий набір рогаликів та печива: - печиво Англсі 175 грамів; - пісні рогалики з яблуком 160 грамів; - пісні рогалики з вишнею 160 грамів.

Набір горішки-трубочки-профітролі

450.00
Подарунковий набір солодощів: - горішки зі згущеним молоком 200 грамів; - трубочки зі згущеним молоком 4 шт .; - профітролі з ванільним кремом 75 грамів.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №1

950.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Декор – шоколадні кульки. Можна вибрати будь-яку начинку з розділу Торти на замовлення. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №2

850.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Можна вибрати будь-яку начинку з розділу Торти на замовлення. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №3

800.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Можна вибрати будь-яку начинку з розділу Торти на замовлення. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №4

950.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Декор – шоколадні кульки. Можна вибрати будь-яку начинку з розділу Торти на замовлення. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №5

800.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на цукровій картинці в новорічному стилі. Можна вибрати будь-яку начинку з розділу Торти на замовлення. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально в кожному випадку.

Еклери з логотипом компанії

420.00
Набір ванільних та шоколадних еклерів. Набір з 6шт з нанесенням логотипу компанії на цукровому малюнку. Надаємо знижки на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається у кожному випадку індивідуально. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі.

Макаронс з логотипом компанії

270.00
Набір макаронс з 5шт асорті смаків, з нанесенням логотипу компанії на цукровому малюнку. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі, а також, кожен макарон може бути в індивідуальній упаковці.

Набір капкейків із логотипом компанії на 6 шт.

520.00
Набір капкейків з логотипом компанії в наборі з 6 шт. -2 ванільних -2 шоколадних -2 з вишнею За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі, а також, кожен капкейк може бути в індивідуальній упаковці. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається у кожному випадку індивідуально. Вага одного капкейка – 100 грамів.

Набір капкейків із логотипом компанії на 4 шт.

340.00
Ціна одного капкейка – 85 грн. Набір із 4 шт. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі, а також, кожен капкейк може бути в індивідуальній упаковці. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється в кожному випадку окремо. Набір капкейків із логотипом компанії асорті смаків, на вибір: - ваніль - шоколад - полуниця - фісташка - солона карамель - смородина - кокос - м'ята - праліне. Вага одного капкейка – 100 грамів.

Шоколадні кульки на ялинку

120.00
Шоколадна куля-іграшка на ялинку, ручна робота, в подарунковій прозорій упаковці. Вага шоколадної кулі – 60грам. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки обговорюється в залежності від обсягу замовлення.

Шоколадна ялинка

590.00
Шоколадна ялинка, ручна робота, в подарунковій прозорій упаковці. Вага шоколадної ялинки – 250 грамів. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально залежно від обсягу замовлення.

Шоколадний Дід Мороз

690.00
Шоколадний Дід Мороз, ручна робота, у подарунковій прозорій упаковці. Вага шоколадного Діда Мороза - 350г. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки визначається індивідуально, залежно від обсягу замовлення.

Дитячий торт для дівчинки з оленям

950.001,000.00
Дитячий торт під кремом, або мастикою (на вибір), з квітами і фігуркою з мастики. Ціна вказана за 1 кг торта. Торт необхідно замовляти орієнтовно за 3 дні до бажаної дати. У вартість торта не входить фігурка з мастики, прораховується окремо, в залежності від ваги фігурки. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення.