Відображаються усі з 12 результатів

Шоколадний Дід Мороз

595.00
Шоколадний Дід Мороз, ручна робота, з італійського шоколаду, в подарунковій прозорій упаковці. Вага Діда Мороза – 350 грамів. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки обговорюється в залежності від обсягу замовлення.

Шоколадна ялинка

425.00
Шоколадна ялинка, ручна робота, з італійського шоколаду, в подарунковій прозорій упаковці. Вага шоколадної ялинки – 250 грамів. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки обговорюється в залежності від обсягу замовлення.

Шоколадні кульки на ялинку

85.00
Шоколадна куля-іграшка на ялинку, ручна робота, з італійського шоколаду, в подарунковій прозорій упаковці. Вага шоколадної кулі – 50 грамів. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки обговорюється в залежності від обсягу замовлення.

Набір капкейків із логотипом компанії на 4 шт.

340.00
Ціна одного капкейка – 85 грн. Набір із 4 шт. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі, а також, кожен капкейк може бути в індивідуальній упаковці. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється в кожному випадку окремо. Набір капкейків із логотипом компанії асорті смаків, на вибір: - ваніль - шоколад - полуниця - фісташка - солона карамель - смородина - кокос - м'ята - праліне. Вага одного капкейка – 100 грамів.

Набір капкейків із логотипом компанії на 6 шт.

510.00
Ціна одного капкейка – 85 грн. Набір із 6 шт. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі, а також, кожен капкейк може бути в індивідуальній упаковці. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється в кожному випадку окремо. Набір капкейків із логотипом компанії асорті смаків, на вибір: - ваніль - шоколад - полуниця - фісташка - солона карамель - смородина - кокос - м'ята - праліне. Вага одного капкейка – 100 грамів.

Макаронс з логотипом компанії

160.00
Набір макаронс з 4 шт. асорті смаків, з нанесенням логотипу компанії на цукровій картинці. Ціна одного макарона – 40 грн. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі, а також, кожен макарон може бути в індивідуальній упаковці.

Еклери з логотипом компанії

420.00
Набір еклерів з 6 шт. асорті смаків, з нанесенням логотипу компанії на цукровій картинці. Ціна одного еклера – 65 грн. Надаємо знижки на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється в кожному випадку окремо. За запитом, виготовляється упаковка на будь-яку іншу кількість шт. в наборі.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №4

850.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Декор – шоколадні кульки. Декор входить у вартість торта. Можна вибрати будь-яку начинку з Розділу Готові торти. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється окремо в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №3

850.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Можна вибрати будь-яку начинку з Розділу Готові торти. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється окремо в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №1

850.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Декор – шоколадні кульки. Можна вибрати будь-яку начинку з Розділу Готові торти. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється окремо в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №2

850.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на торті. Можна вибрати будь-яку начинку з Розділу Готові торти. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється окремо в кожному випадку.

Торт з логотипом компанії в новорічному стилі №5

850.00
Торт з нанесенням логотипу компанії на цукровій картинці в новорічному стилі. Можна вибрати будь-яку начинку з Розділу Готові торти. Надаємо знижку на корпоративні замовлення. Розмір знижки оговорюється окремо в кожному випадку.