Історія кондитерської KALYNA

Не всі наші гості знають, що Кондитерський дім KALYNA – це найперша кондитерська в місті Києві. 3 листопада 1995 роки ми відкрили свої двері й до цього дня щасливі від того, що наші гості довіряють нам особливі моменти свого життя. Секрет простий – команда Кондитерського Дому KALYNA вкладає душу в процес приготування кожного кондитерського виробу та дорожить кожним клієнтом, як новим, так і тим, який з нами з відкриття нашої кондитерської.

Чи знаєте Ви, що наш перший великий торт був вагою 130 кг, і був виконаний він у вигляді залізниці з паровозиками та вагончиками? Лише у нас можна було замовити торт у вигляді корабля, ляльки, автомобіля, риби з усіляким незвичайним оформленням. А деякі наші гості пам’ятають, що тільки в KALYNA можна було спостерігати чергу з гостей за нашими фірмовими фруктовими та ягідними кошиками із заварним кремом. Торт Попелюшка, який готується на основі ванільного бісквіта, збитих повітряних вершків і фруктів, ми готуємо з 1995 року, і на сьогодні він залишається одним з найулюбленіших тортів серед наших гостей.

Звичайно, сьогодні в асортименті KALYNA з’явилося безліч нових тортів і десертів, оскільки наші Кондитери регулярно відвідують кондитерські майстер-класи від французьких кондитерів зі світовим іменем, таких як: Анжело Мюза, Нассердін Менді, Себастьєн Серво.

В асортименті KALYNA :

 • класичні, мусові та бісквітні торти й тістечка
 • неповторна випічка, що вже говорити про легендарний Маковий пиріг і Сінабони з корицею та заварним кремом
 • морозиво, яке ми готуємо на найкращій італійській базі PREGEL
 • цукерки ручної роботи з французького шоколаду DGF Royal
 • безглютенова випічка та десерти.

Ми дорожимо нашою історією, і, як і багато років тому, так і зараз, тішимо наших улюблених гостей ексклюзивними тортами й десертами, з незвичайним і оригінальним поєднанням смаків, оформленням тортів відповідно до останніх модних тенденцій в кондитерському мистецтві, а також любов’ю, яку Кондитер вкладає у свою роботу.

ТОРТ ЗА ВЛАСНИМ ДИЗАЙНОМ

  КОНТАКТИ

  01011, УКРАЇНА, КИЇВ,
  ВУЛ. МОСКОВСЬКА, 29А

  (044) 333-44-07

  KDKALYNA@GMAIL.COM

  Будемо вдячні за відгук про наш ресторан.

  ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

   КОНТАКТИ

   01011, УКРАЇНА, КИЇВ,
   ВУЛ. МОСКОВСЬКА, 29А

   (044) 333-44-07

   KDKALYNA@GMAIL.COM

   Будемо вдячні за відгук про наш ресторан.