Відображаються усі з 14 результатів

Набір десертів Троянда

210.00
Набір десертів Троянда: 2 шт. в наборі. Десерт Троянда: На основі ніжного сабле, повітряний мус зі смаком і ароматом троянди, в середині – освіжаючий компоте лічі-полуниця, покритий велюром, з крапельками цукрової роси. Вага — 100 грамів.

Набір десертів Тюльпан

210.00
Набір десертів Тюльпан: 2 шт. в наборі. Пісочна основа, мус на білому шоколаді з малиновим кулі та центр зі збитої карамелі. Покритий шоколадним велюром.

Торт Тіффані

950.00
Торт кольору тіффані з декором із їстівних квітів і шоколадним декором. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт з марципановими квітами

1,200.00
Торт під яскравою глазур'ю з квітами з марципанів. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт з ніжно-рожевими тюльпанами

850.00
Торт під ніжно-рожевою глазур'ю з тюльпанами. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт з великою жовтою квіткою

950.00
Торт з великою жовтою квіткою з шоколадного декору під яскраво червоною глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт з квіткою з марципану

1,200.00
Торт з декором з марципанових квітів під яскравою глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт Троянда-Полуниця

950.00
Торт з декором із живих квітів і полуниці під шоколадним велюром і глазур'ю. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Торт з жовтими тюльпанами

950.00
Торт з жовтими тюльпанами. Начинка може бути будь-якою з Розділу Торти на замовлення. Ціна вказана за 1 кг торта.

Коробка цукерок асорті смаків

225.00
Коробка цукерок в подарунковій упаковці на 9 шт. різних смаків. Всі цукерки ручної роботи з різним декором із французького шоколаду марки DGF.

Набір мусових десертів 2 шт.

210.00
Набір мусових десертів (2 шт.): - Десерт Троянда: На основі ніжного сабле, повітряний мус зі смаком і ароматом троянди, в середині – освіжаючий компоте лічі-полуниця, покритий велюром, з крапельками цукрової роси. Вага — 100 грамів. - Десерт Полуниця-Базилік: На цукровому сабле ніжний мус на основі білого шоколаду, в середині – є полунично-базилікове кулі зі шматочками свіжої полуниці. Покрито шоколадним білим велюром, декор – червоний міні-трюфель. Вага — 100 грамів.

Набір мусових десертів 4 шт.

390.00
Набір мусових десертів (4 шт.): - Десерт Полуниця-Базилік: На цукровому сабле ніжний мус на основі білого шоколаду, в середині – полунично-базилікове кулі зі шматочками свіжої полуниці. Покрито шоколадним білим велюром, декор – червоний міні-трюфель. Вага — 100 грамів. - Десерт Міртілло: На основі шоколадного сабле, чорничний мус з молочного шоколаду, в середині – карамельне кремю з корицею і Бейлісом, хрусткий прошарок із роялтінових чіпсів з молочним і чорним шоколадом, чорничне пюре з маринованою чорницею в фруктовому лікері, вкрите шоколадним велюром, декор з чорного шоколаду. Вага — 115 грамів. - Десерт Горішок: На основі шоколадного сабле фундучний мус, в середині бісквітно-горіховий прошарок зі збитою карамеллю в шкаралупі з молочного шоколаду, покритий золотим кандурином, з шоколадними пелюстками. Вага — 120 грамів. -Десерт Гіннес: Вершковий мус на основі темного пива Гіннес, всередині манго-маракуйя на підкладці Брауні з чорного шоколаду. Вага — 110 грамів.

Набір еклерів асорті смаків

330.00
Набір із 6 еклерів. Асорті смаків на вибір: -шоколадний -ванільний -екзотика -фісташка -солона карамель -полуниця.

Великий набір солодощів

725.00
Великий набір солодощів: — Чізкейк; — Наполеон; — Ягідні тарти 2шт.; — Еклери 2шт. (ванільний і солона карамель); — Профітролі з ванільним кремом 4 шт.